Tenisová akademie

Speciální program „tenisová akademie“ je určen pro závodní hráče, kteří se chtějí věnovat tenisu na nejvyšší úrovni. Všichni hráči tenisové akademie se kažodoročně zúčastňují mistrovských utkání v našem klubu a pravidelně hrají turnaje pod záštitou Českého tenisového svazu.

Tenisová školička

Kurz je určen pro děti ve věku 4 – 7 let a probíhá ve skupinkách více dětí. Hlavním cílem školičky je osvojení základní tenisové techniky a rozvoj všestranných pohybových dovedností a to vše zábavnou formou her a soutěží.

Skupinové kurzy

Kurz je určen pro děti od 7 let až po dospělé, začátečníky i pokročilé hráče. Kurz probíhá ve skupinách dvou až čtyř hráčů. Hlavním cílem tréninku je zaměření se na nácvik a zdokonalení tenisové techniky, pravidla hry, pohybové dovednosti a zvládnutí pohybu po dvorci. Kurz se také zaměřuje na zápasové herní situace, taktiku a tréninkové zápasy.

Individuální kurzy

Hlavním cílem výuky je zdokonalení tenisové techniky s jejím následným využitím v zápase.Kurzy jsou vhodné pro hráče všech výkonnostních úrovní,od začátečníků přes pokročilé až po závodní hráče,pro které jsou individuální kurzy jednou z důležitých součástí tréninkového plánu.

Úvod

TK TOLA si Vám dovoluje představit a nabídnout své zkušenosti v oblasti osobního i skupinového tréninku. Naším cílem je vzbudit v dětech zájem o tenis (a sport obecně). Chceme děti naučit radovat se z pohybu. A nejen to, tenis se může stát celoživotní pohybovou aktivitou a jakožto individuální sport pomáhá u dětí již od nízkého věku rozvíjet samostatnost a nutí je rozhodovat se samy za sebe.

TK TOLA vznikla spojením vrcholových hráčů, kteří se pohybují na tenisovém poli již několik let. Dětem i dospělým se tak věnují kvalifikovaní trenéři s mnohaletými hráčskými i trenérskými zkušenostmi. Díky tomu jsme schopni předat hráčům nabyté zkušenosti a také vědomosti jak na rekreační tak také na závodní či vrcholové úrovni.

V tenisové škole TK TOLA upravujeme tréninkové programy podle potřeb jednotlivých hráčů a klademe velký důraz na práci trenéra s hráči či dětmi. Přitom dbáme na to, aby nebylo více než pět dětí na tréninkové jednotce, a mohli jsme Vám tak nabídnout co největší kvalitu výuky.

Pro děti i dospělé pořádáme tenisová soustředění a příměstské tenisové kempy. Pořádáme turnaje pro všechny věkové kategorie pod záštitou Českého tenisového svazu.

Tenisová škola TK TOLA působí v tenisových klubech:

Tenis Klánovice
Sport Centrum Radonice
Tenis Jirny
Šestajovice

Újezd nad Lesy

Naši partneři

BabolatBabolat
Tenis KlánoviceTenis Klánovice
Vilímková Dudák & PartnersVilímková Dudák & Partners
ZCH LegalZCH Legal
Pojišťovna 211Pojišťovna 211
Hlavní město PrahaHlavní město Praha